You are here:

Własny samochód – wady i zalety

Własny samochód – wady i zalety
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (27)W dzisiejszym świecie niezbędnym dobrem wydaje się być posiadanie odpowiedniego do naszych potrzeb samochodu. Oczywiście mieszkając w ścisłym centrum miasta, gdzie produkty i usługi znajdują się na wyciągnięcie ręki, własne auto może się wydawać bardziej zawadą niż ułatwieniem, jednak nieco dalej od centrum, samochód może stać się koniecznością.

Samochód staje się niezbędny, gdy musimy codziennie dojeżdżać do pracy. Własne 4 kółka docenią zwłaszcza osoby prowadzące biznes, które mają masę spraw do załatwienia. Bez wątpienia samochód potrafi zaoszczędzić sporo czasu.

Posiadanie samochodu ma też pewne wady. Przede wszystkim jest obarczone kosztami eksploatacyjnymi i serwisowymi. Co roku trzeba wykonywać przegląd i opłacać ubezpieczenie. Doskwierającym problemem niekiedy staje się znalezienie miejsca parkingowego, zwłaszcza w zatłoczonym centrum miasta.

Pomimo swych wad i zalet, motoryzacja jest nieodłącznym elementem naszego życia i nawet nie posiadając samochodu, korzystamy przecież z komunikacji miejskiej czy transportu kolejowego.

Pozostałe wpisy o motoryzacji i samochodach:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top