You are here:

Prezent dla brata

Prezent dla brata
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

motoryzacja (23)Mój brat ma wiele różnych zainteresowań, o których chętnie opowiada. Jednym z nich jest motoryzacja. Młody czyta książki i prasę związaną z samochodami, ogląda filmy, a nawet sam próbuje coś dłubać przy samochodzie ojca. Cieszy mnie to, że ma jakąś pasję, bo próbuję znaleźć dla niego ciekawy prezent, a to mi ułatwi zadanie.
Od razu uznałam, że nie chcę wchodzić w takie proste rozwiązania jak książka czy film. Wyszłam z założenia, że skoro motoryzacja stanowi całe jego życie, to prezent musi być znaczący i taki, żeby długo go nie zapomniał.
Przeszukiwałam portale aukcyjne i różnego rodzaju strony internetowe poświęcone temu zagadnieniu. Niestety bez skutku. Zaczynałam powoli tracić nadzieję, aż nagle okazało się, że znalazłam coś świetnego – i to nawet dwie rzeczy.
Pierwszą z nich była wielka antyrama z kolażem ze zdjęć najpiękniejszych samochodów świata i wielkim napisem: motoryzacja. Drugą, jeszcze lepszą, bilety na pokazy wyścigów samochodowych oraz pokazów kaskaderskich na stadionie.

Pozostałe wpisy o motoryzacji i samochodach:

Posted by: admin

Related articles
 

1 Comment
 

  • admin

    środa, Kwiecień 13th, 2016 - 19:07

    Sprzedaż przyczep samochodowych, Holowanie, Podesty ruchome

Comments are closed.

Back to Top